skúste to s nami ...
... a učenie sa stane hrou

 

Etos Edu

 

Kontaktný formulár

 

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, prosím vyplňte kontaktný formulár. Budeme Vás kontaktovať ihneď ako to bude možné.

Kontaktný formulár

 
 

Angličtina pre deti

Iste sa už každý z nás stretol s názorom, že investícia do vlastných detí je tá najlepšia. To, čo dáte svojmu dieťaťu „do vienka“ v útlom veku, pomôže rozvinúť jeho schopnosti a neskôr mu uľahčí štart do sveta dospelých.

 

Investíciu do jazykového vzdelania vaše dieťa v dospelosti veľmi ocení. Otvorí sa mu takto možnosť štúdia alebo práce v zahraničí, zároveň však získa lepšiu príležitosť uplatniť sa na domácom trhu práce. V tejto chvíli sa prejaví, či sa cudzí jazyk „len“ učilo, alebo či ho skutočne ovláda. Základná znalosť už totiž nestačí. Rodičia sú tými, ktorí dnes rozhodujú o tom, ako úspešný život budú mať ich deti v budúcnosti.

 

Vyučovanie angličtiny tých najmenších je pre nás úplne samozrejmé. Naša metóda nahrádza dvojjazyčnú výchovu dieťaťa. Vzhľadom na to,naše batoľatá
ako sa dieťa v tomto období jazyk učí , nehovoríme tu o učení sa cudzieho jazyka, ale ďalšieho jazyka. Schopnosť učiť sa ďalší jazyk, či jazyky, tak ako materinský, si dieťa uchováva zhruba do 6. roku svojho života.
Zjednodušene povedané, počas 10 mesiacov trvania kurzu robíme všetko to, čo by mali rodičia s deťmi robiť doma v materinskom jazyku.

Zo skúseností vieme, že kurz určený pre batoľatá je úžasnou investíciou do budúcnosti, a to nielen po stránke jazykovej, ale aj z hľadiska celkového rozvoja dieťaťa. Všetci rodičia, ktorých deti absolvovali tento kurz, sa zhodujú v tom, že získali množstvo nápadov a inšpirácie na výchovu svojich detí a vidia na nich obrovský pokrok.

 

Vo všeobecnosti deti základnej školy majú problémy s pochopením slovenskej gramatiky a to sa učia po slovensky od narodenia. Je príliš náročné začať ich učiť po anglicky a po pár mesiacoch chcieť od nich, aby vedeli čítať, písať, pochopili gramatiku a hneď ju aj používali. To nie je kritika, ale skutočnosť.


Metódou, ktorú používame v našich kurzoch práve preto cibríme počúvanie a hovorenie. Keď hovoríme o metóde materinského jazyka, máme na mysli to, že dieťa po narodení najprv počúva –počúva - počúva. Intuitívne rozumie bez toho, aby mu to niekto prekladal do špeciálnej “detskej reči“ . Keď je pripravené, začína hovoriť. Až po šiestich rokoch nastupuje škola a dieťa sa začína učiť písať a čítať. 
 

                                                                                                    «naspäť 

 

Ukážkové hodiny

Ukážkové hodiny výuky anglickeho jazyka metódou Helen Doron Early English organizujeme počas celého školského roka. Ukážkové hodiny sú zdarma.    

 

 

Prosím registrujte sa na ukážkové  hodiny prostredníctvom mailu  kosice1@helendoron.sk alebo zavolajte na číslo 0918 878 747.

 

Myšlienka dňa

(PLATON) Chlapec sa stáva mužom, keď obíde mláku bez toho aby do nej skočil.