skúste to s nami ...
... a učenie sa stane hrou

 

Etos Edu

 

Kontaktný formulár

 

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, prosím vyplňte kontaktný formulár. Budeme Vás kontaktovať ihneď ako to bude možné.

Kontaktný formulár

 
 

English For Infants

Prihlásiť dieťa do kurzu  alebo získať viac informácií môžete ak napíšete na kosice@etosenglish.sk alebo zavoláte 0918 878 747

Obsah kurzu:
Práve tí najmenší sú schopní zapamätať si jednotlivé slová až po jednoduché gramatické štruktúry a porozumieť im. Nastal čas pre prvé vlastné jazykové krôčiky a deti postupujú doslova míľovými krokmi. Pri tomto kurze sú deti tiež sprevádzané jedným z rodičov.

Cieľová skupina:
Deti od zhruba 2 do 4 rokov.

 


English for infants - Angličtina pre deti

Cieľ výučby:
Počas kurzu sa deti naučia približne 270 slov a porozumejú ich významu. Okrem toho sa rozvíja dobrá schopnosť porozumieť jednotlivým vetným štruktúram.


Dĺžka vyučovania:
Jedna vyučovacia jednotka trvá 45 minút.

 

Čas a miesto vyučovania:
Každý pondelok o 11tej hodine dopoludnia v našom košickom vyučovacom centre.

Materiály k výučbe:
4 pracovné zošity s maľovankami, nálepkami a hrami, 1 rozprávková knižka a 4 CD.

Prihlásiť sa alebo získať viac informácií môžete získat  ak napíšete na kosice@etosenglish.sk alebo zavoláte 0918 878 747.

 

Ukážkové hodiny

Ukážkové hodiny výuky anglickeho jazyka metódou Helen Doron Early English organizujeme počas celého školského roka. Ukážkové hodiny sú zdarma.    

 

 

Prosím registrujte sa na ukážkové  hodiny prostredníctvom mailu  kosice1@helendoron.sk alebo zavolajte na číslo 0918 878 747.

 

Myšlienka dňa

(Leonardo Da Vinci) Chváľ priateľa verejne a karhaj ho medzi štyrmi očami.