Etos Edu

 

Contact form

 

In case you need more information fill out the contact form, please. We will contact/approach you as soon as possible..

Contact form

 
 

New courses

Vyučovacie a vzdelávacie centrum Etos English & Education otvára nové kurzy pre deti. V kurze English For Infants - Angličtina pre najmenších (deti vo veku 2 až 4 roky) máme posledné miesto. V kurze  English For All Children - Angličtina pre všetky deti máme ešte jedno miesto.  Tento kurz prináša deťom anglický jazyk pomocou množstva obľúbených a známych detských riekaniek a tradičných anglických detských pesničiek. 

 

Prihlásiť sa alebo získať viac informácií môžete získat  ak napíšete na kosice@etosenglish.sk alebo zavoláte 0918 878 747

 

 

Newsletter

 

Chcete dostávať náš bezplatný Etos English & Education Newsletter

a získavať informácie a novinky od našej spoločnosti?Stačí sa zaregistrovať a následne budete dostávať užitočné informácie. Registrujte sa už teraz prostredníctvom záložky Newsletter na pravej strane.

 

 

 

Free classes

 

Ukážkové hodiny výuky anglickeho jazyka metódou Helen Doron Early English organizujeme počas školského celého roka.

 

 

 

Ukážkové hodiny sú zdarma.    

 

Prosím registrujte sa na ukážkové  hodiny prostredníctvom mailu kosice1@helendoron.sk alebo zavolajte na číslo 0905 706 707.

 

Quation of the day

A fool's brain digests philosophy into folly, science into superstition, and art into pedantry. Hence University education. George Bernard Shaw